f m
Copyright 2020 - GoTakso

UUDIS!

Praegusel keerulisel ajal oleme tulnud klientidele appi tehes koostööd partneritega, tänu kellele saame Teile pakkuda nii tarbekaupade kui ka valmistoidu kojuvedu. Samuti täidame ka Teie üksiktellimusi muus osas, olgu selleks siis apteegiskäik või kellelegi paki saatmine.

Valmistoidu osas on meie uueks partneriks Härma Kohvik, kelle toidu toimetame mugavalt teieni, lähemalt saad lugeda nende kodulehelt.

 

 Kui on vaja koduseid varusid täiendada aga endal on kas keeruline poodi minna või tuleb isolatsioonis olla, siis tuleb appi meie hea partner Bestri pood, kellega oleme juba pikemalt koostööd teinud. Kohale toimetame tellitud kauba mugavalt meie, tasumiseks võimalused nii sularaha kui kaardimakse näol.

 

 

 

Kui hindad kiirust ja kvaliteeti, siis helista Go Takso Pärnus telefonil 6343434, lühinumbril 1200*. Mujalt helistades +372 6343434.

 

Helistamisel lauanumbrile ja lühinumbrile sõltub kõne hind teie poolt valitud telefonioperaatori ja teenusepaketist.

*Helistamisel lühinumbrile 1200 kehtib tavahind, millele võib lisanduda teie telefonioperaatori teenustasu. Täpsema info hinnastamise osas leiate oma telefonioperaatorilt TeliaElisa või Tele2.

 

Samuti saab meid tellida Taxofoni vahendusel. Selle leiad kas Google Play'st või AppStore'st.

 

GoTakso hinnakiri:

Start: 2,65€

Kilomeeteri hind: 0,88€/km

Ooteaeg: 15,00€/h

 

Oleme Tulika Takso Ametlik Partner ning teenindame Pärnus Tulika krediitkaardi omanikke kõikjalt üle Eesti. 

 

 

 

 

Kõikides meie autodes on kaardimakse võimalus!
 

 

TULE TÖÖLE:

Tööpakkumine taksojuhile

Seoses pideva laienemisega, otsime oma seltskonda tegusaid ja meeldivaid taksojuhte! CV saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.. Kuulutus ei aegu!

 

Saada päring/tagasiside!